شرکت پارسیان فیبر ارتباط (PFC) تولیدکننده کابل شبکه ایرانی و فیبر نوری، تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه می باشد

این شرکت با تجربه چندین ساله خود در زمینه IT  باهدف تولید محصولات  در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و بومی سازی آن ،وبا سرلوحه قرار دادن مفاهیم ارتباط با کیفیت، پا به عرصه تولید محصول گذارد.

پارسیان فیبر ارتباط با در اختیار داشتن دانش فنی به روز و با بهره گیری از متخصصان برجسته اقدام به ارائه خدمات در زمینه های ذیل نموده است:

۱-مشاوره و طراحی زیر ساخت مورد نیاز جهت:

-شبکه های مخابراتی و زیر ساختی

-دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی و امنیتی

-شبکه ها و مرکز داده های کامپیوتری

-شبکه های اتوماسیون صنعتی

۲-ارایه سبد محصول در چهار گروه وتامین تجهیزات وملزومات مورد نیاز شامل:

-انواع کابل شبکه و کابل فیبر نوری

-تجهیزات پسیو نوری ومسی

-تجهیزات اکتیو نوری و مسی

-رک های شبکه و دیتا سنتر و تجهیزات جانبی آن

۳-اجرای پروژه ها

شرکت پارسیان فیبر ارتباط ابتدا فعالیت خود را با تولید کابل های فیبر نوری و کابل شبکه آغاز نمود و پس از استقبال از محصولات ارائه شده وبه منظور تکمیل سبد خرید و تامین نیاز مصرف کنندگان ،با استقرار در پارک علم وفناوری استان چهارمحال وبختیاری، محصولات اکتیو وپسیو مورد نیاز پروژه ها شامل سوئیچ ها مبدل ها و سایر موارد را تولید و با بالاترین کیفیت وکارایی با نام تجاری PFC  به بازار عرضه نمود.

این مجموعه افتخار همکاری در پروژه های بزرگ در حوزه های مختلف: انرژی، فولاد و معدن، حوزه IT ، مخابرات و رسانه، حوزه امنیتی ونظامی، حوزه موسسات مالی واعتباری و بیمه و… را دارد.

همچنین به منظور به روز نمودن دانش فنی،تامین مواد اولیه و دریافت استانداردهای اروپا اقدام به تاسیس دفتر در کشور آلمان (شهر هامبورگ) نموده ومصمم در ایجاد بستری مناسب جهت صادرات این محصولات به خارج از کشور بعنوان برند بین المللی می باشد.