news1 600x321 - برگزاری جلسه زیرساخت ارتباطی خدمات باند پهن در مناطق روستایی استان خوزستان

برگزاری جلسه زیرساخت ارتباطی خدمات باند پهن در مناطق روستایی استان خوزستان

جلسه ای با حضور اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب، شرکت مخابرات منطقه خوزستان و اپراتورهای ارتباطی با هدف اجرای طرح ایجاد زیرساخت ارتباطی خدمات باند پهن در مناطق روستایی کمتر توسعه یافته از طریق شبکه فیبر نوری در قالب uso، در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، علی صالح نساج مدیرکل ICT این استان با تشریح اجرای پروژه در روستاهای کمتر توسعه استان، به لزوم توسعه زیرساختهای ارتباطی به منظور ارائه سرویس مطلوب در شان مردم و بخصوص روستاییان تاکید کرد و خواستار اهتمام ویژه جهت تسریع در اجرای پروژه فیبرنوری شد.
با اجرای این طرح حدود ۳۰۰ کیلومتر شبکه فیبر نوری در استان خوزستان توسط شرکت مخابرات ایران در مناطق محروم، روستایی کمتر توسعه یافته در قالب خدمات عام اجباری وزارت اجرا می شود.
همچنین از مزایای اجرای این طرح، توسعه و ارتقا ظرفیت ارتباطی زیرساختهای استان، بهره مندی اپراتورهای ارتباطی در ارائه خدمات تلفن همراه و دیتا از ظرفیت ایجاد شده جهت توسعه و ارتقا شبکه خود و افزایش دسترسی روستاییان به خدمات ارتباطی با کیفیت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *